Політика конфіденційності

       Політика конфіденційності регулює реалізацію практики збору інформації з Сайту, розміщеного у мережі Інтернет за адресою: caravela.com.ua («Сайт»). Зокрема він визначає типи інформації, яку Адміністрація Сайту збирає від Користувачів під час відвідання й використання будь-якої з частин або сторінок Сайту, а також методи використання зібраної інформації.

Адміністрація просить Користувачів ретельно ознайомитись із цією публічною Політикою конфіденційності. Відвідання або використання Сайту Користувачем вважається прийняттям (акцептом) умов цієї Політики конфіденційності.

Адміністрація може збирати, зберігати й обробляти Особисту інформацію Користувачів, надану ними за допомогою використання Сайту в будь-який спосіб. Наприклад, Адміністрація має право зв’язатися із Користувачем, використовуючи контактну особисту інформацію.

        Адміністрація збирає дані Користувачів та іншу персоніфіковану інформацію через сторінки Сайту та форми Сайту, а також під час використання інших сервісів Сайту. Ця інформація включає повне ім’я Користувача (ім’я, прізвище й по батькові), номер телефону, адресу електронної пошти, посилання на облікові записи у Telegram або Viber, адресу доставки, номер відділення поштового зв’язку, історію замовлень, списки доданих в обране товарів. Ця інформація зокрема використовується Користувачем для Авторизації на сайті через форму «Вхід» для доступу до певних сервісів, функціоналу й послуг Сайту.

Крім того, ми збираємо та зберігаємо інформацію, що генерується в автоматичному режимі, коли Користувач відвідує або ознайомлюється зі вмістом, сторінками чи розділами Сайту. Наприклад, Адміністрація може збирати дані щодо вашого підключення до мережі Інтернет, що, серед іншого, дозволить покращити доступ до сервісів та сторінок Сайту та вимірювати трафік відвідуваності Сайту. 

Сайт також може автоматично визначати та зберігати:

  • дані щодо типу браузера та пристрою, які використовує Користувач для доступу до Сайту; 
  • адресу протоколу підключення до мережі Інтернет Користувачів (також відому як «IP адреса»);
  • час, дату та тривалість візиту Користувача на Сайт;
  • URL-адресу сторінки, з якої Користувач  відвідав Сайт, і сторонні вебресурси, за якими Користувач переходить для виходу з Сайту.